CTCH654F-270K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH654F-270K
JLCPCB Part #
C6146278
Package
Plugin,D=6mm
Description
210mΩ 27uH 810mA ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS