CTDR5F-1R8M
MFR.Part #
CTDR5F-1R8M
JLCPCB Part #
C5973314
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.8uH 155A 2mΩ 35A ±20% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS