CTFCF-1R8K
MFR.Part #
CTFCF-1R8K
JLCPCB Part #
C7116666
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.8uH 20mΩ 4.8A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS