RDC40-151K-RC
MFR.Part #
RDC40-151K-RC
JLCPCB Part #
C6264348
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
11.4A 150uH 16.4A 40mΩ ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS