CTFCF-1R2K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTFCF-1R2K
JLCPCB Part #
C7234113
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.2uH 10mΩ 6A ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS