CTCDRH127F-821J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCDRH127F-821J
JLCPCB Part #
C17618320
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.64Ω 600mA 820uH ±5% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS