CTCH875F-103K
MFR.Part #
CTCH875F-103K
JLCPCB Part #
C5973232
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10mH 33Ω 84mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS