CTCH895F-182K
MFR.Part #
CTCH895F-182K
JLCPCB Part #
C6161651
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.8mH 210mA 3.21Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS