CBRLDSH1-40 TR13 PBFREE
Extended
- Manufacturer
- Central Semicon
- MFR.Part #
- CBRLDSH1-40 TR13 PBFREE
- JLCPCB Part #
- C17559522
- Package
- SMD-4P
- Description
- -55℃~+150℃@(Tj) 100uA@40V 1A 30A 40V 500mV@1A Single-Phase Rectifier SMD-4P Bridge Rectifiers ROHS