CTCH855F-272K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH855F-272K
JLCPCB Part #
C5580851
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
13.1Ω 160mA 2.7mH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS