CTCH875F-330K
MFR.Part #
CTCH875F-330K
JLCPCB Part #
C6491077
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.5A 130mΩ 33uH ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS