CT0402CSF-4N7J
MFR.Part #
CT0402CSF-4N7J
JLCPCB Part #
C5604013
Package
SMD,1x0.7mm
Description
110mΩ 4.7nH 5.8GHz ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS