1.5SMC160A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC160A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1977956
Package
SMC
Description
1.5kW 136V 160V 219V 5uA 6.8A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS