CT0402CSF-5N6K
MFR.Part #
CT0402CSF-5N6K
JLCPCB Part #
C7233665
Package
SMD,1x0.7mm
Description
4.8GHz 5.6nH 80mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS