CT0402CSF-56NK
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0402CSF-56NK
JLCPCB Part #
C5580015
Package
SMD,1x0.7mm
Description
1.9GHz 56nH 770mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS