CT0402CSF-40NG
MFR.Part #
CT0402CSF-40NG
JLCPCB Part #
C6158877
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.24GHz 40nH 440mΩ ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS