CTHC2220F-330K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC2220F-330K
JLCPCB Part #
C7116786
Package
2220
Description
33uH 400mA 620mΩ ±10% 2220 Power Inductors ROHS