CT0402CSF-5N6J
MFR.Part #
CT0402CSF-5N6J
JLCPCB Part #
C6158892
Package
SMD,1x0.7mm
Description
4.8GHz 5.6nH 80mΩ ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS