CT0402CSF-10NG
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0402CSF-10NG
JLCPCB Part #
C5973479
Package
SMD,1x0.7mm
Description
10nH 180mΩ 3.7GHz ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS