CT0402CSF-39NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-39NJ
JLCPCB Part #
C5629246
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 39nH 460mΩ ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS