CT0402CSF-30NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-30NJ
JLCPCB Part #
C5973499
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 30nH 410mΩ ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS