CT0402CSF-39NK
MFR.Part #
CT0402CSF-39NK
JLCPCB Part #
C5580003
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 39nH 460mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS