CT0201F-18NJ
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0201F-18NJ
JLCPCB Part #
C6490540
Package
0201
Description
18nH 2.1GHz 810mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS