CT0402CSF-10NH
MFR.Part #
CT0402CSF-10NH
JLCPCB Part #
C5603989
Package
SMD,1x0.7mm
Description
10nH 180mΩ 3.7GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS