CT0402CSF-51NG
MFR.Part #
CT0402CSF-51NG
JLCPCB Part #
C7116087
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2GHz 51nH 550mΩ ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS