CT0402CSF-51NH
MFR.Part #
CT0402CSF-51NH
JLCPCB Part #
C6490558
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2GHz 51nH 550mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS