CT0402CSF-30NK
MFR.Part #
CT0402CSF-30NK
JLCPCB Part #
C6490554
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 30nH 410mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS