CT0402CSF-27NH
MFR.Part #
CT0402CSF-27NH
JLCPCB Part #
C7116085
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.5GHz 27nH 360mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS