CT0402CSF-4N3J
MFR.Part #
CT0402CSF-4N3J
JLCPCB Part #
C7233664
Package
SMD,1x0.7mm
Description
110mΩ 4.3nH 5.8GHz ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS