CT0402CSF-11NH
MFR.Part #
CT0402CSF-11NH
JLCPCB Part #
C7116081
Package
SMD,1x0.7mm
Description
11nH 180mΩ 3.7GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS