CTSQ1515F-065-253-_
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSQ1515F-065-253-_
Description
-40℃~+85℃ 2 250mΩ 25mH@1kHz 650mA - Common Mode Filters ROHS