CSHD6-60C TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CSHD6-60C TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6157898
Package
DPAK
Description
1 Pair Common Cathode 30uA@60V 60V 6A 900mV@6A DPAK Schottky Diodes ROHS