CT0402CSF-19NK
MFR.Part #
CT0402CSF-19NK
JLCPCB Part #
C5973491
Package
SMD,1x0.7mm
Description
19nH 200mΩ 3.04GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS