CT0402CSF-15NG
MFR.Part #
CT0402CSF-15NG
JLCPCB Part #
C6145871
Package
SMD,1x0.7mm
Description
15nH 210mΩ 3.2GHz ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS