CT0402CSF-62NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-62NJ
JLCPCB Part #
C6158898
Package
SMD,1x0.7mm
Description
1.12Ω 1.62GHz 62nH ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS