CT0402CSF-13NK
MFR.Part #
CT0402CSF-13NK
JLCPCB Part #
C6145869
Package
SMD,1x0.7mm
Description
13nH 180mΩ 3.6GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS