CT0402CSF-15NK
MFR.Part #
CT0402CSF-15NK
JLCPCB Part #
C5579989
Package
SMD,1x0.7mm
Description
15nH 210mΩ 3.2GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS