CTLL1608F-FH82NK
MFR.Part #
CTLL1608F-FH82NK
JLCPCB Part #
C6161974
Description
12@100MHz 1Ω 300mA 82nH 900MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS