CT0402CSF-12NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-12NJ
JLCPCB Part #
C5603992
Package
SMD,1x0.7mm
Description
12nH 180mΩ 3.6GHz ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS