CT0402CSF-33NK
MFR.Part #
CT0402CSF-33NK
JLCPCB Part #
C6490556
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 33nH 410mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS