CTVF-0-220K-05
MFR.Part #
CTVF-0-220K-05
JLCPCB Part #
C6492053
Package
Plugin,D=12.7mm
Description
22uH 23mΩ 8.9A ±10% Plugin,D=12.7mm Power Inductors ROHS