CTUF0917HF-103MR25
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTUF0917HF-103MR25
Description
-20℃~+105℃ 100MΩ 10mH 2 250V 250mA 3.5Ω - Common Mode Filters ROHS