TK233-10.0K-0.1%-10PPM
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
TK233-10.0K-0.1%-10PPM
JLCPCB Part #
C3365960
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 10kΩ 300mW Thick Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ Plugin,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS