MP915-0.050-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP915-0.050-1%
JLCPCB Part #
C1525757
Package
TO-126-2
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 15W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS