MP9100-15.0-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP9100-15.0-1%
JLCPCB Part #
C7304814
Package
TO-247-2
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+175℃ 100W 15Ω Thick Film Resistor ±1% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS