TK233-100K-0.1%-10PPM
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
TK233-100K-0.1%-10PPM
JLCPCB Part #
C3391765
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 100kΩ 300mW Thick Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS