TK233-50.0K-0.1%-10PPM
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
TK233-50.0K-0.1%-10PPM
JLCPCB Part #
C7123968
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 300mW 50kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS