MP915-27.0-1%
MFR.Part #
MP915-27.0-1%
JLCPCB Part #
C1366299
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 15W 27Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS