TCH35P47R0J
MFR.Part #
TCH35P47R0J
JLCPCB Part #
C19610067
Description
-55℃~+175℃ 35W 47Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors