MS244-100-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MS244-100-1%
JLCPCB Part #
C20484231
Package
Axial
Description
100Ω 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Axial Through Hole Resistors ROHS